12. MDA RIDE 2020 živě na Facebooku

Přátelé, kamarádi. Nikdo z nás nečekal to, co si právě prožíváme. Pravdou je, že naše starosti s 12. MDA RIDE jsou vedle problémů, které vidíme okolo sebe, určitě zanedbatelné. Nicméně my, kteří tuto akci připravujeme, se snažíme, aby v té dlouhé řadě nebyla mezera. Proto jsme se rozhodli, že využijeme sociální sítě.

Chceme, aby 12. MDA RIDE byla průběžně prezentovaná a proto zorganizujeme v sobotu 6.6. od 12:00 živé vysílání na naší Facebookové stránce. Pojďme si tento velký den solidarity společně užít alespoň takto na dálku.

Vlastně jsme už začali. Nebo lépe řečeno kamarádi z MDA RIDE Supporters, kteří, díky Jirkovi “George” Dvořákovi z kapely Strahov, vyhlásili ve své Faceboookové skupině MDA RIDE Supporters výzvu ke sbírce na pomoc pro dvanáctku. Máme velkou radost, že hodně příznivců sleduje naši situaci a na sbírkové konto MDA RIDE už přicházejí první penízky. Opravdu si toho vážíme a myslíme si, že vůbec není důležité, kolik korun kdo přispěje. Pro nás je důležitější to, že v tom zase jedete s námi. Jsme za to moc rádi a všem děkujeme.

Leave a Reply