Bratislava AC/DC

Patnáctka

15. ročník charitativní akce MDA RIDE – se rychle blíží. V sobotu 10. června 2023 se česká motocyklová komunita opět spojí, aby podpořila MDA RIDE a její poslání pomáhat lidem se svalovou dystrofií aby mohli dosáhnout více.

Akce se bude konat v sobotu 10. června 2023 v prostoru mezi budovami Národního muzea na Václavském náměstí v Praze. Slibuje vzrušující den plný zábavy, hudby a charitativního dárcovství s fantastickou sestavou headlinerů, kteří vystoupí naživo na pódiu během celého dne. Čeká vás dobrá muzika a pohodová atmosféra, spousty krásných motocyklů všech velikostí a značek, výstava amerických sportovních a veteránských automobilů a mnoho dalšího.

Harmonogram dne začíná přivítáním prvních návštěvníků a rozhovory s osobnostmi v 9:15, po kterém následuje první živý koncert pražské rocková kapely Strahov. Další živý koncert následuje v 11:00 a již tradičně zahraje rock’n’rollová kapela Lokomotiva a Petr Vondráček. Hned poté následuje textař, zpěvák, básník a muzikant Tom Cortés. Ve 12:30 je čas na ceremoniál slavnostního zahájení 15. ročníku MDA RIDE. Medvěd Vilík 2023 se těší na svého nového kamaráda. Spolu s celou MDA RIDE mu letos splní jeho největší přání.

Po zahajovacím ceremoniálu se účastníci ve 14:00 vydají na vyhlídkovou spanilou jízdu pražskými ulicemi, která je zavede kolem některých nejznámějších pamětihodností města. Společná vyjížďka jezdců na motocyklech všech značek a velikostí, které se účastní lidé se svalovou dystrofií ve vozech našich partnerů potrvá asi hodinu, což účastníkům poskytne dostatek času užít si krásné scenérie a kamarádství. A pro ostatní zahraje sedlčanský kvartet The Beautifuls své rockabilly a rock’n’roll s punkovými kořeny. 

Po vyjížďce zakončí akci špičková bratislavská revivalová skupina AC/DC Bratislava hity hardrockové legendy AC/DC posledním a živých koncertů, který začne v 15:00. Celkově 15. ročník charitativní akce MDA RIDE slibuje, že bude dnem plným zábavy, který oslavuje sílu komunity a důležitost dárcovství. Pořádná zábava nebude chybět!