start

Trasa spanilé jízdy Prahou 15. MDA RIDE 2023

15. ročník MDA RIDE, největší motocyklové charitativní akce v Česku, se uskuteční tuto sobotu 10. června 2023. Všichni se opět sejdeme v prostoru mezi budovami Národního muzea na Václavském náměstí v Praze, abychom podpořili MDA RIDE a její poslání pomáhat lidem se svalovou dystrofií aby mohli dosáhnout více.

Vrcholem akce je vyhlídková spanilá jízda pražskými ulicemi, která účastníky vede kolem některých nejznámějších pamětihodností města. Po zahajovacím ceremoniálu se ve 14:00 jezdci na motocyklech všech značek a velikostí spolu s lidmi se svalovou dystrofií ve vozech našich partnerů vydají na společnou vyjížďku.

Trasa společné vyjížďky letos povede z prostoru mezi budovami Národního muzea, kde se MDA RIDE koná, přes Václavské náměstí a ulicemi Mezibranská – Sokolská – Nuselský most – 5. května – Náměstí hrdinů – Lomnického – Na Dolinách – Podolské nábřeží –  Rašínovo nábřeží – Masarykovo nábřeží – Most Legií – Vítězná – Újezd – Karmelitská – Malostranské náměstí – Letenská – Klárov – Nábřeží Edvarda Beneše. Následně se budou účastníci vracet podél Nábřeží kpt. Jaroše a přes Hlávkův most a Wilsonovu ulici zpět k Národnímu muzeu.

Stáhnout trasu do Google Maps

Trasa spanilé jízdy